SMS pôžička – 5 TOP poskytovateľov


Rýchla doba, moderné technológie, mobilný telefón, jednoducho, pohodlne, expresne, peniaze k dispozícii na bankovom účte už za pár minút. Všetko toto charakterizuje krátkodobé alebo aj fínske pôžičky (tam ich začali využívať ako prví). Takáto pôžička kryje prechodný nedostatok peňazí v menších sumách, dá sa vybaviť on-line alebo cez SMS, je to pôžička s použitím na čokoľvek. Podmienky na jej získanie sú veľmi ľahko splniteľné: vek dospelosti, občan Slovenskej republiky, vlastný mobilný telefón a bankový účet. Ten síce nie je podmienkou, pretože peniaze možno odoslať aj poštovou poukážkou, ale ak je k dispozícii účet v partnerskej banke poskytovateľa, tak peniaze sú k dispozícii takmer ihneď po schválení pôžičky.

Prečo práve SMS pôžička

Ak niekto potrebuje súrne uhradiť svoje záväzky, nechce si požičať od rodiny alebo priateľov, ale oceňuje individuálny a diskrétny prístup či možnosť vybrať si sumu potrebných prostriedkov a dobu ich splatenia podľa vlastných možností a predstáv, tak pre toho sú tieto pôžičky ako stvorené. Keď to teda v krátkosti zhrnieme, tak vo všeobecnosti možno o SMS pôžičkách skonštatovať:

  • na modelových kalkulačkách na internete možno vopred zadať výšku požadovanej pôžičky a dobu, za ktorú ju chceme alebo dokážeme splatiť a tiež celkovú sumu, koľko nás bude celá pôžička vrátane odplaty za požičanie stáť,
  • proces schvaľovania SMS pôžičky je rýchly a obratom poznáme jeho výsledok,
  • pôžičky sú bez overovania registrov a bez zaručenia,
  • pri akciových ponukách možno získať pôžičku aj s 0 % úrokom,
  • pozor na pomerne vysoké poplatky za predĺženie splatnosti a prípadné sankčné úroky z dôvodu nesplatenia pôžičky.

money-482596_640

Poskytovateľov takýchto pôžičiek je veľa, ale iba niekoľko je tých pravých – top

Pôžičkomat

Pôžičkový portál Pôžičkomat.sk prevádzkuje nebanková spoločnosť Friendly Finance Slovakia, ktorá patrí k osvedčeným poskytovateľom krátkodobých pôžičiek. Stačí sa raz zaregistrovať, vybrať si výšku pôžičky (25 € až 200 €) ,dobu splatnosti pôžičky (5 až 30 dní) a peniaze môžu byť aj do 10 minút na vašom účte. Po riadnom splatení prvej pôžičky je klient zaradený do vernostného programu, ktorý mu pri opakovanej pôžičke zabezpečí výhodnejšie podmienky a možnosť požičať si vyššiu sumu – až 700 €.

CreditONE

Rýchla SMS pôžička od CreditONE je vhodná prakticky pre každého vrátane osôb, ktoré pracujú v zahraničí. Podmienkou je len vek 18 rokov, vlastný bankový účet a mobilný telefón. SMS správou požiadame o pôžičku vo výške 5 € – 500 € (nový klient do 180 €), so splatnosťou 1 – 30 dní, zadáme potvrdzujúcu SMS a môžeme sa tešiť na rýchle peniaze, ktorými potrebujeme uhradiť nejakú urgentnú platbu, faktúru za mobil či energie, prípadne len získať finančné prostriedky na nákup darčeka pre niekoho blízkeho.

Ferratum Bank

Pôžičky od Ferratum Bank sú zamerané na rýchlu a diskrétnu pomoc pre širokú skupinu spotrebiteľov a taká je aj ich SMS pôžička. Jedinou textovou správou od všadiaľ kde je mobilný signál možno zadať svoje identifikačné údaje, približný mesačný príjem, počkať na potvrdenie registrácie , vybrať výšku pôžičky (30 € až 100 € resp. až 350 €),dobu jej splatnosti (7 až 30 dní) a za chvíľu sa tešiť na „pípnutie“ SMS z banky, že požadovaná suma je už na účte. Pri akciových ponukách je možné získať menšie sumy 100 € alebo 150 € pri 15 dňovej splatnosti aj bez akéhokoľvek úročenia.

SMSCredits

Spoločnosť je známa svojim vernostným programom pre opakovaných klientov. Ponúka finančné prostriedky od 20 € do 350 € (pri prvej pôžičke do 100 €), s krátkou dobou splatnosti 5, 10 alebo 15 dní s možnosťou jej predĺženia, ale to už nie zadarmo., treba uhradiť poplatok. Pôžičku však môže získať aj ten, kto má zápis v registroch dlžníkov alebo je momentálne bez príjmu, má však bankový účet a možnosť splatiť pôžičku v dohodnutom termíne.

TRILA

SMS pôžička od spoločnosti TRILA Finance patrí k tým novším produktom na trhu krátkodobých pôžičiek. Poskytuje finančné prostriedky od 50 € do 500 € s tou výhodou, že pri sumách od 300 € vyššie je doba splatnosti predĺžená na 30 – 45 dní , pričom bežná doba splatnosti je 15 – 25 dní. Nenahliadajú pri tom do úverových registrov a na jej získanie stačí mať k dispozícii mobilný telefón, splniť vekovú hranicu od 18 rokov, slovenské občianstvo a založený vlastný účet v niektorej banke. Podobne ako u iných poskytovateľov SMS pôžičiek fínskeho typu aj táto spoločnosť má pomerne vysoké poplatky za predĺženie doby vrátenia peňazí a tiež nemalé sankčné úroky pri nesplatení pôžičky v dohodnutom termíne.

Zhrnutie hlavne pre tých, ktorým viac vyhovuje prehľadná tabuľka

 

Poskytovateľ Rozsah SMS pôžičky Doba splatnosti
Pôžičkomat 25 – 700 € 5 – 31 dní
CreditONE 5 – 500 € 1 – 30 dní
Ferratum Bank 30 – 350 € 7 – 30 dní
SMSCredits 20 – 350 € 5 – 15 dní
TRILA Finance 50 – 500 € 15 – 25 dní

 

Nech si už vyberiete ktoréhokoľvek z množstva poskytovateľov SMS pôžičiek dôležité bude, aby vám peniaze pomohli rýchlo a efektívne vyriešiť prechodný finančný problém.


SMS pôžička – 5 TOP poskytovateľov
4.5 (90%) 2

Podobné recenzie

Napíšte vaše skúsenosti

Diskusia:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

banner-hyperia