Rýchla pôžička – rýchle riešenie problému


Nakopili sa nám faktúry – od mobilného operátora, za nájomné, za elektrinu, treba kúpiť stravné lístky do školskej jedálne. Záväzkov veľa, času na úhradu málo a výplata v nedohľadne. – aj taká žiaľ býva realita dneška. Pomohla by aj menšia finančná čiastka, ale kde ju vziať, ak nechceme hľadať pomoc u rodiny alebo priateľov. Nie je predsa pre nikoho príjemné zverejňovať svoje finančné problémy. Našťastie je tu rozsiahly trh s pôžičkami, ktorý ponúka široký výber rýchlych, dostupných a diskrétnych produktov.

Rýchle peniaze môžu pomôcť aj potešiť

Rýchla pôžička môže byť naozaj rýchla a peniaze na účte za pár minút. V tomto prípade to nie je len reklamná upútavka, ale aj skutočnosť. Ak ste zároveň aj opakovaní a vítaní klienti (t.j. takí, ktorí svoje predchádzajúce pôžičky splatili včas a v plnej výške), tak stačí zaslať SMS správu so žiadanou výškou pôžičky a počtom dní, za ktoré pôžičku splatíte a môžete sa hneď tešiť na „pípnutie“ z banky, že potrebné peniaze už dorazili na váš účet. Podobne rýchlo môžete mať k dispozícii finančné prostriedky aj vtedy, ak si na internetovej stránke poskytovateľa vyberiete na priloženej kalkulačke sumu pôžičky a dobu jej splatnosti. Následne potvrdíte súhlas s podmienkami a ešte v priebehu toho istého dňa môžete uhrádzať aj urgentné platby. Rýchla pôžička však môže slúžiť tiež ako príjemná finančná rezerva, napríklad na kúpu lístkov v predpredaji na koncert obľúbenej hudobnej skupiny či športového zápasu alebo len pre dobrý pocit , že nie som úplne bez peňazí.

Rýchle pôžičky v skratke

  • hovorí sa im aj fínske, majú krátkodobú splatnosť do 1 mesiaca,
  • na prvý krát si možno požičať len menšiu sumu do 100 € alebo 200 €,
  • ich vybavenie je jednoduché, pohodlné, diskrétne,
  • bez nutnosti dokladovať príjem, bez ručiteľa, bez registrov,
  • prostriedky z pôžičky je možné použiť na čokoľvek,
  • transparentné podmienky, flexibilný výber sumy peňazí a doby ich splatenia, hneď možno poznať aj sumu, ktorú je potrebné vrátiť,
  • úročenie na hranici úverového stropu,
  • široké portfólio ponúkaných produktov, hlavne od nebankových spoločností.

Spoľahliví poskytovatelia, obľúbené produkty

 

Pôžičky s krátkou dobou splatnosti sú síce doménou nebankových spoločností, ale už aj niektoré menej konzervatívne banky ponúkajú podobné rýchle pôžičky – Raiffeisen Bank, Prima Banka, ZUNO, mBank. Tieto pôžičky sú rýchle hlavne vtedy, keď žiadateľ o pôžičku je zároveň aj klientom banky, požičať si možno aj vyššiu sumu, s dlhšou dobou splatnosti. Oveľa žiadanejšie a obľúbenejšie sú však rýchle pôžičky od nebankových spoločností , v prehľade ponúkame 5 overených poskytovateľov.

 

Pôžičkomat – patrí k top poskytovateľom rýchlych pôžičiek. Na prvý krát si možno požičať 25 € – 200 €, s dobou splatnosti 5 – 31 dní, s možnosťou predĺženia o ďalší mesiac – táto služba je však spoplatnená. Opakovaní klienti môžu získať pôžičku až do 700 € a peniaze na bankovom účte môžu očakávať naozaj za pár minút – toto je fakt, nie zavádzajúca reklama.

Ferratum Bank – poskytuje rýchle pôžičky vo výške 30 € – 350 € (nový klient získa max 100 €), s variabilnou splatnosťou 7 až 30 dní, pričom v rámci akcií si možno na 15 dní požičať aj bez úrokov a poplatkov. Vrátime teda len takú sumu, akú sme si skutočne požičali.

CreditONE – zatiaľ ako jediný ponúka možnosť požičať si potrebnú sumu s presnosťou na jedno euro, v rozsahu 1 € – 350 € a splatnosťou 1 – 30 dní. Pôžičku možno získať jednoducho, pohodlne, od všadiaľ kde je mobilný signál alebo internetové pripojenie.

SMSCREDITS – získať takúto pôžičku po prvý krát je trochu zdĺhavejšie a spoplatnené, nakoľko je potrebné po registrácii na webovej stránke spoločnosti zaslať ešte SMS správu so žiadosťou o pôžičku (20 € – 350 €, splatnosť 5,10, 15 dní s možnosťou predĺženia). Po prvotnom zaregistrovaní je však už každá ďalšia žiadosť vybavovaná obratom a peniaze možno dostať na účet za niekoľko minút. Toto je výhodná rýchla pôžička pre tých, ktorí už dopredu vedia, že služby tohto poskytovateľa budú využívať častejšie.

PôžičkaHneď – umožňuje získať rýchlo a diskrétne aj vyššiu pôžičku od 100 € do 7 000 €, s dlhšou dobou splatnosti a splácaním formou mesačných splátok. Je určená všetkým žiadateľom, ktorí majú nejaký zdroj príjmu.

 

A ešte niečo na záver

Rýchlu pôžičku na rýchle riešenie svojej finančnej situácie možno získať jednoducho, podľa vlastných potrieb, netreba však zabudnúť na to, že žiadna banka ani nebanková spoločnosť nemá v ponuke pôžičku, ktorú by nebolo nutné splatiť.

Rýchla žiadosť o pôžičku
Rýchla pôžička – rýchle riešenie problému
5 (100%) 1

Podobné recenzie

banner-hyperia