Raiffeisen banka


Banka klientom garantuje navždy, že za vklady a výbery na pobočke sa neplatí, platobnú kartu možno získať na počkanie a pri nesplnení garancií dá banka 100 €. Nakoľko je banka prepojená s Tatra bankou riadi sa jej obchodnými podmienkami, využíva jej bankomaty, má však vlastné bankové produkty.

Banka je súčasťou rakúskej bankovej skupiny RZB Group, podobne ako známejšia Tatra banka – Tatra banka, a. s., odštepný závod Raiffeisen banka. Na Slovensku sa predstavuje :

 • ako banka najspokojnejších klientov
 • prináša garancie, ktoré platia navždy
 • všetko možno vybaviť jednou návštevou
 • jednanie zrozumiteľné a na rovinu
 • banka žije s vami

 

Recenzie produktov

Účty: Banka ponúka jednoduchý účet za 4 € mesačne, ktorý v sebe zahrňuje: platobné karty pre celú rodinu vybavené na počkanie, neobmedzený počet platieb, vkladov aj výberov, prehľad hospodárenia a prehľadný internet banking. Obsahuje tiež produkt Kasička určený na krátkodobé sporenie. Kasička ako sporiaca časť účtu má zvýhodnené úročenie, sporenie nie je limitované, je bez viazanosti, takže nasporené peniaze sú kedykoľvek k dispozícii. Prehľadná kalkulačka na webovej stránke umožňuje tiež výpočet výhodnosti mesačného sporenia.

Úvery: V akciovej ponuke možno získať Super rýchlu pôžičku, pri ktorej je možné obdržať aj vrátenie určitých finančných prostriedkov. Pri takejto pôžičke vo výške 2 000 €, s dobou splatnosti 5 rokov je návratnosť až 600 €. Pôžičku možno vybaviť rýchlo, jednoducho ,len s občianskym preukazom už za 15 minút. Na výber sú aj tzv. mini pôžičky vo výške 200€, 400 € alebo 600 €, prípadne väčšie pôžičky od 700 € do 25 000 €, s dobou splatnosti 7 mesiacov až 6 rokov. Splátky sú mesačné a ich výška je po celú dobu splatnosti rovnaká. Výšku RPMN a úrokovú sadzbu je možné namodelovať na internetovej kalkulačke.

Sporenie: Voľné finančné prostriedky je možné zhodnotiť otvorením viazaného vkladu na obdobie 1, 2 alebo 3 rokov. Momentálne je úroková sadzba na úrovni 0,40 – 0,70 % ročne, v závislosti od doby viazanosti. Po skončení viazanosti možno peniaze vybrať v hotovosti, previesť na účet alebo ďalej zhodnocovať všetky vložené peniaze aj s úrokmi.

Výhody banky

 • prehľadný bankový účet, jednoduchý, ale s viacerými bonusmi (garancie, sporiaci systém),
 • bankové produkty pre širokú individuálnu klientelu,
 • banka je súčasťou silnej medzinárodnej finančnej skupiny.

Nevýhody banky

 • menšie portfólio ponúkaných produktov

Produkty banky

 • účet: bežný účet, kasička, platobné karty pre každého
 • vklad: viazaný vkladový produkt podľa výberu
 • pôžička: super rýchla pôžička, mini pôžičky na počkanie

Internetové bankovníctvo

https://www.raiffeisen.sk

Internet banking zriadi banka každému, kto si otvorí účet, viazaný vklad alebo vezme pôžičku, pričom ho možno aktívne využívať hneď po podpise zmluvy. Bezpečnosť práce s IB je zaručená prihlasovacím menom a heslom, samotné prihlásenie však prebehne až po zadaní číselného kódu z overovacej SMS. Zabezpečené je tiež automatické odhlásenie, ak bude prihlásenie určitý čas neaktívne. IB ponúka prehľad účtov a kasičiek, zobrazenie pôžičiek, zoznam platieb…

Pobočky

Pobočky Raiffeisen banky sú na celom území Slovenska, pre výber v hotovosti sú využívané bankomaty Tatra banky. Kamenné pobočky sú otvorené v pracovných dňoch zvyčajne od 9:00 do 17:00 hodiny, v sobotu a nedeľu je v prevádzke len málo z nich, ich zoznam je uvedený na internetovej stránke banky. Adresa je zhodná s adresou, kde sídli Tatra banka t.j. Hodžovo námestie 3, Bratislava.

Kontakty

Infolinka: 0850 850 555 ( v prevádzke PO – PI v čase 8:00 – 18:00 hod.) alebo pre klientov Orange 0906 015 555 a pre klientov Telekomu 0910 850 555

e-mail: info@raiffeisen.sk

 

 

 


Raiffeisen banka
3 (60%) 6

Podobné recenzie

banner-hyperia