Pôžičky bez registra


Dostupnosť pôžičiek od bankových aj nebankových subjektov je v súčasnosti pomerne vysoká, takže aj ľudí, ktorí využili niektorý zo širokej ponuky úverových produktov je veľa. Na základe tejto skutočnosti, ale aj v prospech lepšej ochrany spotrebiteľov boli vytvorené úverové registre, ktoré sledujú úverovú históriu klientov.

V registroch nie sú zapísaní len „tí zlí“

Mnohí potenciálni záujemcovia o pôžičku sa stále mylne domnievajú, že úverové registre obsahujú len údaje o tých klientoch, ktorí nesplácajú svoje záväzky. Nie je to však pravda, pretože v registroch sú zapísaní všetci, ktorí získali nejaký úverový produkt (pôžičku, prečerpanie účtu, sú držiteľmi kreditnej karty) a dokonca aj tí, ktorí sú len ručiteľmi. Teda aj tí klienti, ktorí splácajú požičané prostriedky včas a v dohodnutej výške. Problém so zápisom v úverovom registri majú však len osoby s negatívnym zápisom – sú na „čiernej listine“ neplatičov, čo im prakticky vylučuje prístup k bankovým pôžičkám. Zatiaľ sa však môžu so žiadosťou o pôžičku obrátiť na nebankové spoločnosti, ktoré túto skutočnosť tolerujú. V blízkej budúcnosti to však už ani u týchto poskytovateľov také jednoduché nebude, nakoľko vstupuje do platnosti legislatívna úprava požadujúca povinné overovanie registrov. Ako obvykle má všetko svoje pozitíva aj negatíva, veď je rozdiel či má negatívny zápis chronický neplatič alebo človek, ktorý sa omeškal s jednou splátkou napr. z toho dôvodu, že mu meškala výplata. Treba preto veriť, že poskytovatelia zvolia individuálny prístup pri posudzovaní žiadostí o pôžičky.

Ako a od koho získať pôžičku bez overovania registrov

Zatiaľ je ponuka takýchto pôžičiek celkom široká, aj poskytovateľov je dostatok. Pôžičky bez nahliadania do úverových registrov sú síce určené hlavne pre tých, ktorí majú problémy s negatívnym zápisom a v banke neuspejú, ale môžu ich využiť všetci, ktorí chcú získať pôžičku v menšom objeme, ale hlavne rýchlo, jednoducho, pohodlne a diskrétne. Podmienkou je vek dospelosti, slovenské občianstvo, telefonická alebo on-line zaslaná žiadosť s udaním kontaktných údajov, požadovanou výškou peňazí a dobou splatnosti pôžičky. Nakoľko sú to podmienky liberálne, ústretové k väčšine žiadateľov, je potrebné počítať s tým, že pôžička bez registra je vyššie úročená, často s poplatkami za poskytnutie alebo schválenie. Na druhej strane to možno vyváži skutočnosť, že peniaze možno očakávať na účte rýchlo, zvyčajne do 24 hodín. Aj pri tomto type pôžičky sa však oplatí nezabudnúť na to, že je potrebné porovnať viaceré ponuky a osloviť len overených poskytovateľov.

V prípade malých, krátkodobých pôžičiek s veľkou pravdepodobnosťou môžete uspieť v spoločnostiach Ferratum Bank, Pôžičkomat, CreditONE. Ak potrebujete požičať vyššiu sumu tak možno využiť produkty od Providentu alebo Úver4you. Získané finančné prostriedky sú bez účelové, s využitím podľa vlastného uváženia na úhradu rôznych výdavkov, na urgentné platby, ale vyššie sumy aj na refinancovanie úverov alebo väčšie nákupy.

Pôžičky bez registra sú žiadané pre ich širokú ponuku a dostupnosť aj pre dlžníkov, pohodlné vybavenie bez zdĺhavej byrokracie, možno ich tiež získať bez dokladovania príjmu a nutnosti ručenia.

 


Pôžičky bez registra
5 (100%) 1

Podobné recenzie

Napíšte vaše skúsenosti

Diskusia:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

banner-hyperia