Pôžičky bez dokladovania príjmu


S preukazovaním príjmu nemusí mať problém len nezamestnaný. Na našom trhu práce pôsobia aj takí zamestnávatelia, ktorým poctivé podnikanie veľa nehovorí a v prvom rade sa starajú o to, aby mali oni dobrý príjem a tí, ktorých zamestnávajú môžu byť radi, že majú aspoň nejakú výplatu. Často je to výplata na 2 krát, časť „ na ruku“ , časť cez výplatnú pásku alebo na účet. Takýto príjem aj keď môže byť celkom slušný, potom môže spôsobiť problémy napr. pri žiadosti o pôžičku. Existuje však aj skupina ľudí, ktorá z rôznych príčin svoj príjem zverejniť nechce. Nech je to už akokoľvek, pôžičiek bez dokladovania príjmu je na finančnom trhu dostatok. Poskytujú ich skoro výhradne len nebankové spoločnosti alebo súkromní investori, pre banky sú klienti bez možnosti deklarovať výšku príjmu vysoko rizikoví a tým aj odmietaní.

V prípade, ak ide o malú pôžičku do 300 € nie je problém s dokladovaním dostatočnej výšky príjmu žiadnou prekážkou a potrebné finančné prostriedky s veľkou pravdepodobnosťou možno získať diskrétne a jednoducho. Ak je pôžička vybavovaná on-line cez internet alebo telefonicky, peniaze môžu byť na účte ešte v priebehu toho istého dňa. Takýto typ rýchlej, krátkodobej pôžičky je dostupný širokej klientele, poskytujú ho mnohé nebankovky, treba si len vybrať tie overené, stabilné, pôsobiace na finančnom trhu dlhší čas. Vhodné produkty v tomto segmente ponúka Ferratum Bank, Pôžičkomat, CreditONE.

V prípade, ak je potrebná vyššia suma pôžičky napríklad okolo 1 000 €, tiež možno využiť produkty viacerých spoločností, ktoré nevyžadujú dokladovanie príjmu. Pre inšpiráciu možno uviesť:

Provident – spoločnosť pôsobí na trhu s pôžičkami už dlhšie obdobie, jej produkty sú celkom obľúbené, pretože ich môže získať skoro každý t.j. aj ten, kto má problém s dokladovaním príjmu. Na rozdiel od iných poskytovateľov je doba splácania pôžičky v týždenných intervaloch (60 alebo 100 týždňov), čo môže niektorým klientom vyhovovať viac ako mesačné splátky. Požičať si možno 160 € až 2 300 €, peniaze možno dostať na bankový účet alebo formou platobnej karty, čo môže byť tiež výhodou pre tých, ktorí chcú mať aj nejakú finančnú rezervu a nepotrebujú použiť celú požičanú sumu naraz.

Profi Credit – poskytuje bezúčelovú pôžičku, pri ktorej fyzická osoba nemusí dokladovať svoj príjem. Prejaví sa to však vo vyššom úročení a vysokých sankčných poplatkoch pri prípadných problémoch pri splácaní. Žiadateľ si môže požičať až 1 500 €, s dlhšou dobou splatnosti 18 – 48 mesiacov. Pôžičku je možné vybaviť aj on-line, zaslaním vyplneného formulára a peniaze sú odosielané na účet hneď po schválení, takže ich možno získať rýchlo a pohodlne.

V prípade potreby požičať si vyššiu sumu peňazí je to už problematické, pretože pôžička bez dokladovania a tým aj overovania príjmu patrí medzi rizikovejšie aj z pohľadu poskytovateľov. Z tohto dôvodu je potom vyžadované pri vyšších sumách zaistenie úveru, pričom môže ísť o ručenie hnuteľným alebo nehnuteľným majetkom, osobným ručením alebo ručením bianko zmenkou. Jedným z produktov, ktorým možno získať značnú sumu finančných prostriedkov je úver4you, ktorý umožňuje získať 2 000 € až 30 000 €, ale s nutnosťou ručiť nehnuteľnosťou. Využiť možno aj iné ponuky pod názvom americká hypotéka, ale pred žiadosťou je potrebné naozaj dôkladne popremýšlať, nakoľko každú pôžičku je potrebné splatiť a ak je problém už s dokladovaním príjmu, tak problém so splácaním môže byť ešte väčší.

Určite je vhodnejšia voľba požičať si len rýchlu, malú pôžičku na preklenutie prechodného nedostatku peňazí a zamerať sa na riešenie ako získať stabilný, seriózny zdroj svojho príjmu. Pôžička môže pomôcť, nie je však všeliek a problém len oddiali, ale nevyrieši.


Pôžičky bez dokladovania príjmu
4 (80%) 1

Podobné recenzie

Napíšte vaše skúsenosti

Diskusia:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

banner-hyperia