Pôžičkový on-line portál HyperFinancie.sk


Orientovať sa v dnešnej pôžičkovej ponuke bankových aj nebankových subjektov dá väčšinou „zabrať“ aj tým, ktorým je oblasť osobného financovania blízka, takže pomoc vo forme nového portálu je vítaná.


Finančný supermarket
HyperFinancie.sk spolupracuje s overenými a bezpečnými bankovými a nebankovými spoločnosťami, ktoré sú na finančnom trhu dlhodobo etablované, dodržujú platnú legislatívu a ich produkty sú žiadaným pôžičkovým artiklom.

Množstvo poskytovateľov a množstvo produktov dáva možnosť správať sa aj pri „kúpe pôžičky“ ako pri kúpe tovarov v bežnom obchode, s bežným sortimentom. Napriek množstvu produktov je však portál prehľadný a v informáciach sa nestratíte. Toto je špecializovaný finančný supermarket, ale umožňuje tiež:

  • porovnať podobné produkty (výšku ich úrokovej sadzby, RPMN, dobu splatnosti, celkovú odplatu za pôžičku…)
  • získať informácie o tom, ako pôžičku získať, aké sú podmienky pre jej poskytnutie, akou formou je možné pôžičku splácať …)
  • na základe doterajších skúseností klientov si urobiť obraz o možnom využití prostriedkov z pôžičky priamo v praktickom živote.

Teda podobný postup ako keď ideme na nákup do obchodného centra a chceme si vybrať nový televízor, kúpiť oblek či nové topánky.
Výber pôžičky jednoduchý a pohodlný
Služby HyperFinancie.sk môže využiť každý záujemca o on-line pôžičku aj preto, že tento portál má prehľadne usporiadané menu a práca s jeho vybranou časťou nevyžaduje žiadne špeciálne internetové zručnosti. Stačí kliknúť na zvolenú ponuku a postupovať podľa návodu. Prístup na portál samozrejme nie je časovo obmedzený, takže potrebné informácie o pôžičkových produktoch možno získať „aj o polnoci“ z pohodlia vlastného bytu. Ak potenciálny klient vyplní on-line žiadosť, následne je kontaktovaný obchodným zástupcom vybraného poskytovateľa, s ktorým prekonzultuje a dohodne všetky náležitosti pôžičky.
Dostupná nezávislá výpomoc
HyperFinancie.sk síce nie je priamym poskytovateľským subjektom, pôžičky „nedáva“, ale dokáže sprostredkovať informácie o produkte a podľa zadaných požiadaviek pomôcť vybrať vhodnú pôžičku od serióznej spoločnosti – bankového alebo nebankového subjektu. Tento proces je rýchly, transparentný a žiadateľ môže mať v prípade menšej pôžičky potrebnú sumu k dispozícii na vlastnom účte aj doslova za pár minút.

Služby, ktoré poskytuje tento portál, sú určené širokej spotrebiteľskej verejnosti bez ohľadu na to, či záujem o pôžičku má osoba v zamestnaneckom pomere, podnikateľ, SZČO, dôchodca alebo poberateľ iného štátneho príspevku. Nezávislé porovnávanie produktov, veľký výber pôžičiek, príjemný dizajn a usporiadanie ponúk do kategórií dáva predpoklad k tomu, aby dostal každý záujemca, ktorý portál HyperFinancie.sk navštívi, také informácie, ktoré požaduje, potrebuje a ktoré môžu výraznejšie prispieť k jeho vhodnému rozhodnutiu o tom, akú pôžičku a od koho si obstarať.


Pôžičkový on-line portál HyperFinancie.sk
5 (100%) 1

Podobné recenzie

Napíšte vaše skúsenosti

Diskusia:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

banner-hyperia