Pôžičkové Leto 2015 – Bankové zľavy a bonusy


Banky sa asi „utrhli“ a predbiehajú sa v akciových ponukách a rozdávaní bonusov. Nebankové spoločnosti sú momentálne trochu „skúpejšie“, možno naberajú sily na získanie licencie od NBS, aby mohli ďalej pokračovať vo svojej činnosti – čas majú do 31.8.2015. Bankové zľavy sa týkajú hypoték, bezúčelových spotrebných úverov aj bežných bankových produktov. Aj keď je leto zvyčajne považované za obdobie kedy nie je „pôžičkový boom“ extra silný, akciové ponuky môžu niektorých žiadateľov potešiť. Ponúkame preto ich malý prehľad, z ktorého si možno niekto vyberie pre seba nejaký vhodný produkt.

Bankové zľavy a bonusy

mBank:

Banka ponúka v období od 1.7.2015 do 31.8.2015 marketingovú akciu „Cestovný poukaz v hodnote 100 €“, ktorý dostane každý klient, ktorý si v danom období založí mKonto alebo mKonto Biznis, podá žiadosť o mPôžičku plus alebo iný produkt banky. Predĺžená je tiež platnosť akcie „Garancia najlepšej pôžičky po celý čas“ až do 31.8.2015. S produktom mPôžička plus možno získať lepšiu úrokovú sadzbu, nastavenie mesačných splátok podľa vlastných potrieb a ušetriť až 1 300 € na úrokoch a poplatkoch. Pre novozriadené mKonto pridáva banka bonus v podobe úroku vo výške 2 % p. a. počas 6 mesiacov.

Všeobecná úverová banka:

VÚB v lete prináša odmenu za vernosť. V prípade riadneho doterajšieho splácania pôžičky vyššej než 6 000 €, so splatnosťou 108 mesiacov, vráti banka klientovi až 14 splátok. V praxi to znamená, že ak sa jedná o pôžičku v sume 10 000 €, ktorá má dobu splatnosti 9 rokov, RPMN vo výške 14,32 %, banka vráti 2 197,46 €, čo je celkom príjemný benefit. Okrem toho možno využiť letnú súťaž o 101 cien pre všetkých držiteľov kreditnej alebo debetnej karty vydanej VÚB. Súťaž je rozdelená do 5 kôl, začala 1.6.2015 a potrvá do 31.10.2015, hlavnou cenou je exotická dovolenka.

Tatra banka:

Tatra banka pripravila špeciálnu letnú ponuku pre svoj bezúčelový úver Classic, 1.splátku zaplatí banka za vás. Ponuka trvá do konca leta, úver je schválený do 24 hodín, úroková sadzba slušných 9,9 % p. a., s možnosťou výhodného poistenia úveru. Ďalšou letnou „vychytávkou“ tejto banky je bonus 30 € v prípade, ak svojou novou kreditnou kartou uskutoční klient do 31.8.2015 platby aspoň v objeme 300 €.

UniCredit Bank:

Pre tých, ktorí sa rozhodujú pre konsolidáciu svojich úverov má banka akciovú ponuku na refinančné pôžičky s názvom PRESTO úver. Výhodou je tiež možné zníženie doterajších splátok až o 30 % a získanie bonusu vo výške 110 €.

OTP Banka:

Na refinancovanie možno využiť aj otpREFINANC expres úver, ktorý automaticky zvýhodňuje úrokovú sadzbu o 1 % p. a. a pri aktívnom využívaní klientskeho bežného účtu o ďalšie 2 %. Banka pridáva k tomu teraz ešte aj bonus vo výške 100 €. Aktívne využívanie osobného bankového účtu umožňuje tiež hrať každý mesiac až do 30.11.2015 o vecné ceny napr. mobil, iPad…

Slovenská sporiteľňa:

V SLSP prebieha v období od 1.6.2015 do 15.8.2015 súťaž o 3 x 3 000 € na rekonštrukciu bývania, 3 x 10 vizualizácii a 3 x 500 € na uhradenie rekonštrukčných remeselných prác. Súťaž je zaujímavá v tom, že nie je potrebné vziať si pôžičku alebo obstarať nový bankový produkt, stačí zaslať fotografiu plochy na rekonštrukciu. Podrobné podmienky sú zverejnené na web stránke banky.

Letné ponuky v nebankových spoločnostiach

V prípade menších, krátkodobých pôžičiek, ktoré nebankové subjekty ponúkajú v naozaj širokom spektre je možno výhodné pri výbere letných pôžičiek využiť služby porovnávacích a vyhľadávacích internetových portálov ako je www.coolpozicky.sk. Keďže je v rámci tohto typu pôžičiek dosť ťažké vymyslieť niečo prevratné, čo by súviselo s ich výraznou zľavou alebo benefitmi, pri nebankových letných pôžičkách sa asi najviac oceňuje rýchlosť, jednoduchosť, pohodlnosť ich získania. Všetky tieto atribúty plnia aj klasické pôžičky od overených nebankových spoločností: Ferratum Bank, Pôžičkomat, Cetelem či SMSCREDITS s ponukou pôžičky  0 % úrok a 0 € poplatok.

Toto je len niekoľko námetov ako si možno v lete požičať finančné prostriedky výhodnejšie, prípadne aj s príjemným benefitom. Veď príjemné veci k letu naozaj patria.


Pôžičkové Leto 2015 – Bankové zľavy a bonusy
4 (80%) 3

Podobné recenzie

banner-hyperia