Pôžička na vyplatenie exekúcie


Exekúcia je nútený výkon rozhodnutia, ku ktorému dochádza vtedy, ak neboli dobrovoľne splatené záväzky. Exekučné konanie je priebeh exekúcie, má niekoľko fáz (doručenie podnetu k exekúcii, vydanie exekučného titulu, upovedomenie dlžníka o začatí konania, exekučný príkaz) a exekúcia môže byť vykonaná peňažným plnením alebo nepeňažným povinným plnením.

Poďme však od teórie do praxe. Dostať sa do exekúcie, to si určite nepraje nikto. Žiaľ v dnešnej dobe, keď má mnoho ľudí finančné problémy z objektívnych príčin (strata zamestnania, nečakaný zdravotný problém) aj subjektívnych príčin (nezáujem o prácu, život „nad pomery“) nie je exekúcia ojedinelý problém. Už prvé náznaky však treba riešiť, neignorovať upomienky a upozornenia, nepchať hlavu do piesku. Dlhy bude potrebné tak či tak vyplatiť a ak nechceme prísť napríklad za 2 500 € dlh úplne o celý majetok, lepšie je svoj záväzok čím skôr uhradiť. Dobre sa to hovorí, peniaze však nemáme, tak ako to urobiť? Aj keď to môže v tomto prípade vyznievať dosť nepochopiteľne, možno poslednou záchranou pred nástupom nekompromisného exekútora je nová pôžička. Môže oddialiť akútne problémy a radšej splácať ďalší záväzok ako zostať na ulici s jednou igelitkou a prázdnymi vreckami.

Na koho sa obrátiť o pomoc?

V prípade, ak chceme pôžičku na vyplatenie exekúcie, tak si naozaj nemôžeme príliš vyberať. Požiadať o úver v banke je len ťažko splniteľný sen. Banky potrebujú solventných klientov, najlepšie nezaťažených záväzkami a už vôbec nie tých, ktorým hrozí exekučné konanie. No ani nebankové spoločnosti sa netrhajú o takýchto žiadateľov pôžičiek. Len málo z nich je ochotných ísť do rizika, že svoje požičané peniaze už neuvidia, lebo skončili na nenásytných exekútorských účtoch. Často jedinou možnosťou tak zostáva založiť svoju nehnuteľnosť. Tí ktorí ju majú, majú aj reálnu šancu, že pôžičku na vyplatenie exekúcie môžu získať. Existujú však ešte aj spoločnosti, ktoré sa špecializujú na oddlžovanie a riešenie exekučných problémov.

Financ Partners, s.r.o. poskytuje úverové služby na Slovensku od r. 2007 a od r.2010 je registrovaná v NBS, takže patrí k overeným firmám. Preferuje osobný a korektný prístup ku klientom a ponúka aj kompletné právne poradenstvo a zastupovanie, čo nie je v prípade exekučného konania vôbec na škodu. Pôžičku na vyplatenie exekúcie možno získať rýchlo, treba vyplniť žiadosť o pôžičku na www.financpartners.sk, pričom podmienkou na jej získanie je ručenie nehnuteľnosťou po celú dobu trvania úveru a to spôsobom záložného práva (vlastník môže naďalej nehnuteľnosť užívať). Žiadateľ o takúto pôžičku musí byť dospelá osoba s trvalým bydliskom v SR, pričom minimálna výška úveru je 3 000 € a maximálna 70 000 €. Pôžička je bez poplatkov vopred, má formu americkej hypotéky, umožňuje získať finančné prostriedky z nebankového zdroja bez overovania úverových registrov. Možnosť splácania až 11 rokov zaručuje pomerne nízku mesačnú splátku, o podrobnejšie informácie možno požiadať na info linke nonstop 0911 648 032, v pracovných dňoch aj telefonicky na 038 749 7813 alebo zaslať e-mail na adresu info@financpartners.sk

Podobné služby poskytuje aj Prvá oddlžovacia s.r.o. , úver na vyplatenie exekúcie možno získať rýchlo, po predložení dokladov totožnosti a dokladu o exekučnom konaní. Aj v tomto prípade je požadované ručenie nehnuteľnosťou, doba splatnosti 10 rokov, žiadosť možno podať on-line alebo na čísle telefónu +421 41 566 73 66 v PO – ŠT od 7.30 do 15.30 hodiny.

Aj tieto pôžičky by mohli pomôcť

Vo všeobecnosti možno pôžičky, ktoré môžu pomôcť pri riešení problémov s exekúciou rozdeliť do dvoch kategórií: bez ručenia nehnuteľnosťou (v prevažnej väčšine je ich výška len do 1 000 €) a s ručením nehnuteľnosťou (možno získať prostriedky až do výšky 70 % sumy založenej nehnuteľnosti). Z uvedeného je celkom jasné, že pre žiadateľov majú v tomto prípade význam hlavne pôžičky so zaistením nehnuteľnosťou. Podmienky pre získanie väčšiny z nich sú okrem nehnuteľného majetku aj:

  • vek nad 21 rokov, trvalý pobyt na Slovensku,
  • doklad o začatí exekučného konania,
  • preukázanie trvalého príjmu,
  • vlastný bankový účet a zriadenie trvalého príkazu v banke na úhradu dohodnutých splátok.

Úver4you je jedným z mála produktov, ktorý vyhovuje ako pôžička na vyplatenie exekúcie. Jeho získanie je však limitované, len pre žiadateľov zo západného alebo niektorých častí stredného Slovenska. Aj príjmovo slabšie skupiny žiadateľov môžu získať po zaručení sa nehnuteľnosťou pôžičku od 1 500 € (horná hranica je individuálna) s maximálnou splatnosťou 60 mesiacov, bez poplatkov vopred, bez byrokracie, rýchlo, len po predložení občianskeho preukazu a listu vlastníctva k nehnuteľnosti.

Ako pôžičku pre vyplatenie exekúcie je ešte možné využiť aj pôžičky od:

Cetelem – bez ručenia nehnuteľnosťou, ale s dokladovaním trvalého príjmu, do výšky 34 000 €, s dobou splatnosti až 10 rokov a úrokom od 9,9 % ročne.

Tesco pôžička – výška do 16 000 €, splatnosť do 84 mesiacov, nutné dokladovanie pravidelného príjmu, bez poplatkov za vybavenie, úroková sadzba posudzovaná individuálne, od 9,9 % p. a. vyššie.

Hypopôžička na čokoľvek od Slovenskej požičovne – so zaručením nehnuteľnosťou, možno vybaviť on-line spôsobom, diskrétne, vo výške od 2 000 € do 100 000 €, so splatnosťou 5 až 30 rokov, bez poplatkov vopred.

A poslednou a aj najrizikovejšou možnosťou získať peniaze na vyplatenie exekúcie je pôžička od súkromnej osoby, hlavne ak sa jedná o niekoho cudzieho, ktorý síce ponúka pôžičku za relatívne výhodných podmienok, ale nič viac o tejto osobe nevieme. Takže na záver radšej spoločné prianie, aby nikto nikdy nemusel zažívať stresy z exekúcie.

 


Pôžička na vyplatenie exekúcie
5 (100%) 1

Podobné recenzie

Napíšte vaše skúsenosti

Diskusia:

3 skúseností s Pôžička na vyplatenie exekúcie

  1. Pavol Kopico píše:

    Dobrý den prajem všetko je pekné,len keby tu bolo aj tel čislo kam sa má človek,ozvať,,,,

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

banner-hyperia