Finvia – finančné poradenstvo online


V období, keď to s našou celkovou finančnou gramotnosťou stále nevyzerá ružovo, ponúka na internete svoje služby nový subjekt, ktorý disponuje skupinou finančných expertov poskytujúcich odborné finančné poradenstvo. Zameriava sa na riešenie finančných situácií nastavením produktov podľa individuálnych potrieb klientov, za súčasného použitia unikátnych postupov, s cieľom optimálnej správy ich financií.

Finvia Group, s.r.o.

Táto spoločnosť vystupuje ako Podriadený finančný agent oprávnený na vykonávanie činnosti finančného sprostredkovania na základe licencie od NBS v sektoroch poistenia a zaistenia, poskytovania úverov, príjmov vkladov, kapitálového trhu aj doplnkového dôchodkového sporenia. Celé poradenstvo, výpočty, návrhy riešení prebiehajú online spôsobom, čo šetrí čas aj peniaze a zároveň zabezpečuje pohodlné a diskrétne služby pre široké klientské spektrum.

Produkty a služby 

Pri práci s produktmi ako sú: hypotekárne úvery, poistenie životné, pre deti, poistenie majetkové, refinancovanie, konsolidácia úverov, vyplatenie hypoték, sporenie pre deti, sporenie dôchodkové…je využívané komplexné posudzovanie a porovnávanie produktov od viacerých poskytovateľských subjektov a na základe údajov od klienta je navrhnuté riešenie „šité na mieru“ zákazníka. Nakoľko Finvia Group spolupracuje so všetkými významnými bankami pôsobiacimi na slovenskom finančnom trhu, dokáže zrealizovať požadovaný produkt (nájsť hypotéku, konsolidovať existujúce úvery, vybrať poistenie…) tak, aby bol pre klienta vhodný aj efektívny.

Z portfólia služieb, ktoré má Finvia v ponuke možno využiť:

 • bezplatný audit zmlúv a centrálnu správu zmlúv (finančný poradca analyzuje doterajšie zmluvy a navrhne systém spravovania zmlúv z jedného miesta, čo môže prispieť k racionalizácii práce aj úspore nákladov)
 • optimalizáciu financií (možnosť nastaviť financie tak, aby došlo k zvýšeniu životnej úrovne klienta)
 • riešenie finančných otázok (vzniknuté situácie môže riešiť odborník – expert a klient sa môže venovať iným činnostiam)
 • servisné služby, prípadne pridelenie osobného poradcu, ktorý sa stará o financie v nepretržitom režime

Uvedené služby a produkty sú dostupné v rámci celého územia Slovenska a výhodou je, že viaceré služby sú bezplatného charakteru a pohodlne dostupné. Stačí mať k dispozícii internetové pripojenie a riešenie rôznych problémov z oblasti poistenia, sporenia, pôžičiek, úverovania… nechať na odborníkov. Ich služby určite ocenia všetci, ktorí preferujú moderný spôsob spravovania svojich finančných záležitostí, aj keď je asi vhodné podotknúť, že nič nie je zdarma a tiež, že ani experti nedokážu ovplyvniť napr. ekonomické turbulencie v spoločnosti alebo „náladu“ na finančnom trhu čo s financiami úzko súvisí.

Kontakt

Finvia Group, s.r.o.

Mlynské Nivy 58

821 05 Bratislava

Tel.: +421 907 937 820

e-mail: info@finvia.eu


Finvia – finančné poradenstvo online
3.8 (76%) 5

Podobné recenzie

Napíšte vaše skúsenosti

Diskusia:

3 skúseností s Finvia – finančné poradenstvo online

 1. Veronika Steinsdorferova píše:

  Dobry vecer,
  chcem sa opytat ci mi viete pomoct poradit. Dostala som sa za kratky cas do financnych problemov. Vycestovala som za hranice a urobila vysoky dlh na fakture z O2, do toho poistovna a dve pokuty vo Viedni… Neni to az tak strasne ale nemam momentalne na vyplatenie vsetkeho naraz… Len teraz som dostala pracu a mam 9 rocnu dcerku… Skratka si nemozem dovolit kvoli nej ,,topit sa v dlhoch,,. Viete mi poradit? DAKUJEM

 2. Marcel píše:

  Neodporučam čista katastrofa Finvia

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *